سه شنبه بازار سیاسی بندرگز

پست ثابت

سلام

این وبلاگ با هدف اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات شهرستان بندرگز راه اندازی شده و با همکاری همه دوستان همشهری سعی دارد فضای شفاف سیاسی را ایجاد نماید. شما می توانید در صورت تمایل اخبار و اطلاعات خود را با نام یا نام مستعار در قسمت نظرات بصورت خصوصی ارسال کنید تا در وبلاگ درج شود .

در ضمن مدیر وبلاگ هیچ مسئولیتی در قبال صحت مسائل مطرح شده ندارد و  فقط با ذکر نام و درجه بندی مخصوص آن را درج می نماید.

+ نوشته شده در  شنبه چهاردهم آبان 1390ساعت 13:5  توسط آغوز فروش 

تخریب بالا گرفت

در آستانه انتخابات ،موج تازه ای از تخریب و ترور شخصیت در بندر گز آغاز شد. البته این مسئله خیلی دور از ذهن نبوده و  تجربه های دوره قبل حاکی از آن است که انتخابات در بندرگز همواره با حواشی زیاد برگزار شده است . درگیری شدید بین دو گروه  راست گرای بندرگزی که هر کدام خود را حق به جانب  می دانند بالا گرفته و هرکدان از ایشان برای حذف دیگری خصوصا از هیات اجرایی و نظارت تلاش بسیاری میکنند. اوج این ماجرا را می توان حذف خسرو بهی از هیات اجرایی دانست .

آنچه این روز ها در بندرگز اتفاق می افتد مصداق بارز تحرک اجتماعی بوده و  بزرگان بندرگز ناخواسته از اساسی ترین اصول جامعه شناختی برای پیشبرد هدف هایشان استفاده می کنند.

فرهیختگان و دانشگاهیان این شهر  همچنان به وحدت دو گروه و نشست و توافق آنها با هم امیدوار هستند و امید است این تحرک اجتماعی به نزاع اجتماعی تبدیل نشود .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم دی 1390ساعت 12:51  توسط آغوز فروش  | 

ورود در دقیقه نود

آقای رحمت جلالی که در گذشته های دور مدیر آموزش و پرورش بندرگز هم بود در دقیقه 90 به جمع کاندیدا های مجلس پیوست. اگرچه حضور ایشان تاثیر چندانی در آرای بندرگز ندارد اما احتمال می ورد آرای روستا های غرب کردکو را دچار تغییر نماید. گفته می شود انگیزه اصلی جلالی دوره بعدی بوده و این دوره برای محک زدن خودش به میدان آمده است.

نکته دیگر اینجاست که بنا به گفته وبلاگ هواداران ایشان ریس اداره آموزش و پرورش اق قلا بوده و در موعد مقرر استعفا نداده است؟؟؟


+ نوشته شده در  شنبه دهم دی 1390ساعت 10:19  توسط آغوز فروش  | 

مهلت تمام شد.

بنا بر آخرین اخبار واصله اسامی ثبتنام کنندگان در حوزه کردکوی ، بندرگز و بندرترکمن در انتخابات مجلس شورای اسلامی به شرح زیر می باشد:

کردکوی :

احمد سردارزاده - عبدالرضا ساور

بندرترکمن:

عبدالحکیم فیروزی - جلال ایری - قربان دردی قورلی زاده - دکتر ایری

بندرگز:

محمد جواد نظری مهر - غفار عسگری - مهدی ایرجی - حسن ایرجی -

آقای ملکی - آقای حسینی - آقای جهانشاهی - آقای جمالی

(در خصوص هویت و سوابق آقایان ملکی ، حسینی ، جهانشاهی و جمالی اطلاع درستی در دست نیست. لطفا ما را با نظرات خود یاری فرمایید.)

+ نوشته شده در  جمعه نهم دی 1390ساعت 14:16  توسط آغوز فروش  | 

از گمیشان چه خبر ؟

از گمیشان خبر می رسد که درگیری ها و کشمکش های حکیم خالدی و حمید آخوند بالا گرفته و برای چند صدمین بار با هم قهر کرده اند. نتیجه این دعوا هر چه باشد به نفع نظری مهر نخواهد بود چرا که خالدی از بزرگترین حامیان مالی و حمید آخوند از بزرگترین حامیان معنوی دکتر در گمیشان هستند. این دو نفر که از قضا دایی و خواهرزاده هم هستند سالهاست که بر سر ارث میراث با هم درگیرند. البته حکیم خالدی بخاطر دوستی دیرین و ریشه دارش با دکتر متکی بعید است که تغییر موضع دهد اما حمید آخوند بخاطر درگیری با خالدی و همچنین ناسازگاری با آقای باقر جمال پتانسیل جدایی از نظری مهر و همکاری با کاندیدای ترکمن را داراست و زمزمه آن از گوشه و کنار شنیده می شود.


این خبر در قسمت نظرات خصوصی توسط دوستی بنام امین کلته از گمیشان ارسال شده و سه شنبه بازار مسئولیتی در قبال آن ندارد

+ نوشته شده در  پنجشنبه هشتم دی 1390ساعت 10:17  توسط آغوز فروش  | 

چند خبر کوتاه از میان نظرات

1- آقای ناز محمد ولی پور بالاخره پس از بحث و مذاکره کاندیدای مورد نظر خود را معرفی کرد . قربان دردی قورلی زاده معروف به کاکاجان قورلی ( کارشناس ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی ) کاندیدای مورد نظر جناب آقای ولی پور می باشد .

2- تا حالا 5 نفر اسم نوشتن
نظری مهر. ساور . غفار عسگری. سردار زاده. ایری

3- ملکی هم ثبت نام کرد

4- شایعاتی مبنی بر حضور حاج آقا میرکریمی هم هست.


این اخبار از بین نظرات خوانندگان بوده و سه شنبه بازار هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم دی 1390ساعت 22:23  توسط آغوز فروش  | 

هر کدام که تایید شوند

تعدادی از بزرگان و افراد با نفوذ هزارجریبی در گروههای جداگانه با عبدالرضا ساور و احمد سردار زاده دیدار نمودند. گفته می شود این افراد که عمدتا از روستا های فته کش و کفترکار هستند با هر یک از کاندیداهای کردکویی که تایید صلاحیت شورای نگهبان را اخذ کند همکاری خواهند نمود.

گردانندگان اصلی این جریان معتقدند این اصل که مرغانه شت باشه محلی باشه دیگر اعتباری ندارد. چون اعتبار آن وقتی شکسته شد که آقایان محمدی اول بار سراغ یک گزینه غیر بومی و محمود آبادی رفتند.

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم دی 1390ساعت 9:46  توسط آغوز فروش  | 

آغاز رسمی ثبت نام

ثبت نام نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از امروز رسما آغاز شد. کلیه نامزد های انتخاباتی تا پایان وقت اداری روز دهم دی ماه فرصت دارند از طریق مراجع مربوط ثبت نام نمایند. گفتنی است تایید صلاحیت این نامزدها روز بیست دی ماه اعلام خواهد شد.

+ نوشته شده در  شنبه سوم دی 1390ساعت 8:34  توسط آغوز فروش  | 

به خاطر یک دوست

برای او که این روزها داغ عزیزی بر دل دارد و مثل همیشه نیست.

این چند روز بارها  سعی کردم خودم را جای تو بگذارم  ولی هر بار لحظه ای بیشتر طول نکشید. چون هیچگاه تصور اینکه حتی برای چشم بر هم زدنی عزیزی  در کنارم نباشد را نمی توانم بکنم. اما تو مثل همیشه نشان دادی که با همه ما فرق داری .

دیدم که تو چطور مثل یک قهرمان نجیب دور از چشمهای دیگران اشک می ریختی .  .  . دیدم که چه طور به جای خالی تختش نگاه می کردی .  .  .  حتی دیدم آن روز که یکی داشت با ولع غذا می خورد و دائم از آن تعریف می کرد تو چه حالی شدی . . .

وقتی  آن مراسم با شکوه ناخواسته تبدیل به یک گردهمایی انتخاباتی شد و همه جور آدم با همه جور تفکر آمدند برای عرض تسلیت ؛ آنقدر از سیاست متنفر شدم که عهد کردم برای همیشه از آن دوری کنم. دیدم که چطور دسته دسته  آمدند که خودی نشان دهند . دیدم که کجا و با چه فاصله ای از هم می نشستند و دیدم که تزویر از سر و رویشان به پایین می ریزد. من حواسم بود که هیچ کدام یک حزب کامل قرآن نخواندند و بعد از یکی دو صفحه بهتر دیدند که جمعیت را برانداز کنند و با مردم چشم به چشم بشوند.

دوست من این ها مهم نیست . . . مهم تو هستی که از فردا شب باید با خاطرات عزیزت زندگی کنی و تلاش کنی همه آرزو هایی که برای تو داشت را تمام و کمال برآورده کنی .

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم آذر 1390ساعت 21:27  توسط آغوز فروش  | 

بهی هم پر ر ر ر ر ر ر ر

در مراسمي با حضور اعضاي شوراي اداري شهرستان بندرگز ، بخشدار جديد بخش مرکزي اين شهرستان معرفي شد .


طي حکمي از سوي وزير کشور  "رحمت اله غديري جز" به عنوان بخشدار مرکزي بندرگز معرفي و از زحمات "خسرو بهي" بخشدار قبلي قدرداني شد .

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم آذر 1390ساعت 21:2  توسط آغوز فروش  | 

زنگ خطر برای آقای . . .

22/9/90 با حضور معاون سياسي امنيتي استاندار ؛
بخشدار جديد نوکنده معرفي شد

طي مراسمي با حضور معاونت سياسي امنيتي استاندار گلستان بخشدار جديد بخش نوکنده شهرستان بندرگز معرفي شد.
در اين مراسم و طي حکمي از سوي وزير کشور ، محمد حيدري به عنوان بخشدار جديد بخش نوکنده معرفي شد.

در اين مراسم از محمد علي کاويان بخشدار پيشين بخش نوکنده به لطف خدمات وي در دوران تصدي اين پست توسط معاون سياسي امنيتي استاندار و فرماندار بندرگز تقدير بعمل آمد.


به نقل از سایت استانداری گلستان.

زنگ خطر برای آقای . . .  دیر یا زود نوبت به شما هم خواهید رسید.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم آذر 1390ساعت 19:10  توسط آغوز فروش  | 

نه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

21/9/90 طي حکمي از سوي استاندار گلستان ؛
مديرکل امور روستايي استانداري منصوب شد

صبح امروز طي مراسمي و بر اساس حکمي از سوي استاندار گلستان ؛ مديرکل امور روستايي استانداري منصوب شد .

بر اساس اين حکم حسن نوروزي به عنوان مديرکل جديد امور روستايي استانداري گلستان منصوب شد .وي پيش از اين به عنوان معاون فرماندار آزادشهر مشغول به خدمت بوده است .لازم به ذکر است در اين مراسم که با حضور معاون امور عمراني استاندار انجام شد ، از زحمات موسي الرضا بخشي ، مديرکل سابق امور روستايي ، با اهداء لوح و هديه تقدير بعمل آمد .

بخشي قريب به 4 سال اين سمت را به عهده داشته است .


آقا به خدا این خبر به نقل از سایت استانداریه و بنده از فرط تعجب واقعا چیزی برای گفتن ندارم.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم آذر 1390ساعت 19:5  توسط آغوز فروش  | 

چند خبر کوتاه از میان نظرات

1- شنیده شده که محمدیها برای ساور پیغام دادن که اگه بتونی رایزنی کنی تا حاج عباس رئیس فدراسیون یکی از رشته ها و یا عضو هیات مدیره یکی از سرخابیها بشه از تو حمایت تمام قدی میکنیم.


2- ساور در ایام عزاداری در روستاهای منطقه رفت و آمد های زیادی داشته و با گروههای زیادی دیدار کرده . البته عمده توجه ساور به مخالفان جدی نظری مهر و اصلاح طلبان معطوف بوده است.


3- رفت و آمدهای سردار زاده هم به روستاها کماکان ادامه دارد و شبهات در خصوص مدرک تحصیلی وی همچنان برطرف نشده است.


4- گفته می شود احتمال جدا شدن بندرگز و کردکوی از بندر ترکمن و گمیشان در این دوره مجلس بسیار ضعیف است و اگر تا آخر آذر ماه رسما تصویب و ابلاغ نشود در این انتخابات اجرایی نخواهد شد .


5-  بعضی از خبر های یواشکی حاکی از آن است که مهدی ایرجی قصد ورود به انتخابات را دارد و جالب این که بنا دارد از سوی اصولگرایان وارد میدان شود. گفته می شود حامی وی در کشور حزب وابسته به محسن رضایی می باشد .

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم آذر 1390ساعت 10:20  توسط آغوز فروش  | 

یک خبر صد در صد موثق

پس از فراز و فرودهای فراوان و رفتن به سراغ گزینه های متفاوت در نهایت غفار عسگری به نمایندگی از طیف وابسته به عباس محمدی رسما وارد تبلیغات انتخاباتی شد. عسگری که در دور قبلی با حدود 3500 رای در دور اول حذف شده بود ، این بار با آرایش سیاسی جدید و تحت حمایت عباس محمدی وارد میدان شد.

اینکه آیا عباس محمدی هنوز وجاهت و نفوذ گذشته را دارد یانه و اینکه اساساً حمایت علنی او از یک کاندیدا به نفع یا ضرر است ، مسئله ایست که به اندکی درنگ و تحمل نیاز دارد.

منتظر نظرات شما در مورد ورود عسگری و حمایت عباس از وی هستیم.

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفدهم آذر 1390ساعت 21:52  توسط آغوز فروش  | 

رقیب تراشی استانداری

در آستانه انتخابات مجلس نهم
رقیب تراشی استانداری برای نمایندگان منتقد !

شمال فردا : یک نماینده مجلس گفت: مسئولین برخی استانداریها برای حذف نمایندگان منتقد و غیر هماهنگ خود، دست بکار شده و با دعوت کاندیداهای مختلف در انتخابات، تلاش دارند تا مانع پیروزی منتقدین خود در انتخابات شوند.

یک نماینده مجلس که خواست نامش فاش نشود به جهان گفت: در برخی استانها نمایندگان فعلی مجلس که منتقد عملکرد استانداری هستند، وضعیت خوبی داشته و به احتمال زیاد در انتخابات آینده مجلس هم پیروز خواهند بود.


وی افزود: اخیرا مشاهده شده که در این استانها، مسئولین استانداریها برای حذف این نمایندگان با برخی از چهره های استانی صحبت کرده و آنها را برای حضور در انتخابات تشویق می کنند.


این نماینده گفت: کار این استانداریها رقیب تراشی برای نمایندگان فعلی است و می خواهند با حضور چند کاندیدا آرای نمایندگان منتقد خود را بشکنند و کاندیدای مورد نظر آنها در انتخابات رای بیاورد.


وی افزود: این عملکرد استانداری ها موجب اعتراض برخی از نمایندگان شده است.


این مطلب به نقل از سایت شمال فردا (http://shomalefarda.com ) بوده و سه شنبه بازار هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد .
+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم آذر 1390ساعت 18:34  توسط آغوز فروش  | 

اظهار نظر یک دندانپزشک سیاسی

ساجدنیوز نماینده مردم کردکوی، بندرگز ، بندرترکمن و گمیشان گفت : واقعا لزومی ندارد آقای استاندار چه در سطح مدیران رده بالای استان و چه مدیران میانی و سایر مشاغل از نیروهای غیر بومی استفاده کند و استفاده از مدیران و نیروهای غیر بومی به نفع استان نیست و در آینده همین نیروهای بو می هستند که باید استان را اداره کنند و جوابگوی مردم باشند...

نکته !! بخون و توجه کن

جناب نماینده مجلس جنابعالی که این همه به کارآمدی مدیریت استان حساسی چرا آدم معلوم الحالی مثل اسحاق حسینی را که در دوران اصلاحات از مدیران پاچه خوار آقای خاتمی بود را با فشار و اصرار سر کار آوردی ؟ و گذاشتیش مدیرعامل مخابرات استان گلستان . مگر بغیر از رای آوردن خودت و اینکه ایشون به اینو اون باج بده و چهارنفرو ببر سرکار تا جنابعالی سرفراز باشی و به  انتخاب شدنت در مجلس نهم امیدوار ؟ و بگی نیروی بومی بهترهستش ! 


البته باید سوپر گاف آوردن نجیب زنگی با آن سوابق (!!!) به اداره کار بندرگز را هم به مطلب ایشان افزود .

این مطلب از وبلاگ بازار سیاسی گلستان به آدرس

(http://www.bazaresiasi.blogfa.com/post-11.aspx)

نقل شده و سه شنبه بازار هیچ مسئولیتی در قبال ان ندارد .

+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم آذر 1390ساعت 18:6  توسط آغوز فروش  | 

آخرین تیر ترکش

در حالی که این روز ها کاندیدا های دیگر سخت مشغول تبلیغات پیش از موعد بوده و  به همه مجالس و مساجد سرک میکشند ، گفته می شود تیم عباس محمدی هنوز به گزینه دقیقی نرسیده است.


 گزینه هایی همچون حاج آقا مرتضوی ، دکتر رضی آبادی ، دکتر ریاحی ، مهدی ایرجی و حاج آقا میرکریمی اعلام آمادگی ننموده و لذا عباس محمدی و مجموعه شورای شهر به ناچار به سه گزینه نهایی رسیده اند که عبارتند از :

قاسم محمدی

غفار عسگری 

آقای حجازی (اطلاعات درستی در مورد ایشان در دست نیست)

البته احتمال ورود غفار عسگری با توجه به پشتوانه مالی مناسب از دو گزینه دیگر بیشتر است. در عین حال با توجه به فرصت یک ماهه باقی مانده تا ثبت نام انتخابات شرایط برای این گروه به شدت دشوار میشود.

( این مطلب به نقل از پدرم بوده و بنده همه مسئولیت های آن را شخصا بر عهده میگیرم.)
+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم آذر 1390ساعت 7:0  توسط آغوز فروش  | 

خبر در حد لالیگا

این مطلب رو یکی از دوستان کردکویی برامون در قسمت نظرات ارسال کرده . اگرچه خبر کمی قدیمیه ولی در حد لالیگاست .

با سلام خدمت شما دوست عزیز


اسم خیلی جالبی دارید . بنده با کمال میل حاضرم اخبار کردکوی را به روز برای شما ارسال کنم اما علی الحساب عرض کنم که چند هفته پیش که هوا به شدت بارانی شده بود آقای نظری مهر شما شب در محله بالا بلوک منزل آقای مازندرانی جلسه انتخباتی داشتند . نکته جالب اینکه آقایون برای 300 نفر از آشپزخونه مرکزی شام میگیرند ولی فقط 17 نفر در جلسه شرکت میکنند که چهارتا شون هم بندرگزی بودند .


(البته در نظر تکمیلی دیگری امده است که در همان شب ماشین آقای باقر جمال هم  پنچر شده و پنچری آن زیر باران چند ساعت طول کشیده است.)

این مطلب توسط آقای عباس پور در قسمت نظرات وبلاگ درج شده و سه شنبه بازار هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد .

+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم آذر 1390ساعت 9:36  توسط آغوز فروش  | 

یا حسین شهید

السلام علیک یا ابا عبدالله

خیمه ماه محرم زده شد بر دل ما           باز نام تو شده زینت هر محفل ما

جز غم عشق تو ما را نبود سودایی        عشق سوزان تو آغشته به آب و گل ما

+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم آذر 1390ساعت 19:9  توسط آغوز فروش  | 

بندرگز یا بندرترکمن؟ کدام باید از حوزه انتخاباتی کردکوی جدا شوند؟


شمال نیوز: این روزها خبرهائی درخصوص جداشدن حوزه بندرترکمن و گمیشان و آق قلا از حوزه انتخاباتی کردکوی بر سر زبان هاست. سالهای متعددی است که اهالی کردکوی و شرق آن نومیدانه شاهد رقابت اصلی انتخاباتی میان بندرگز و بندرترکمن هستند . هر دو گروه نیز خود را محق می دانند. در حوزه کردکوی و بندرترکمن رقابت اصلی در انتخابات نه میان کردکوی و دیگران بلکه میان ترکمن ها و بندرگزی هاست و کردکوی و روستاهای شرقی آن در حاشیه قرار داشته اند.

این رقابت های بعضا مخرب باعث تخریب اخلاق هم شده است و دیانت و ایمان هواداران این دو را نیز هدف گرفته است بگونه ای که برخی تنها به کاندیدای سنی و بسیاری تنها به کاندیدای شیعه بدون در نظر گرفتن معاییر شایستگی رای می دهند. با توجه به این مهم پیشنهاد می شود(علی عهده الراوی) با توجه به:

1- اهمیت سیاسی فرهنگی بندرگز در استان گلستان(تنها شهرستانی که به همراه گرگان وزیر داده است)

2-مشارکت 150 تا 170 درصدی حوزه بندرگز در انتخابات های 30 ساله جمهوری اسلامی (که به شوخی گفته می شود مردگان نیز در انتخابات شرکت می کنند)

3- تلاش شدید متولیان و شخصیت های سیاسی برای هماهنگی های اصولی و ایضا اصولگرایانه

مسئولان مربوطه در استانداری و وزارت کشور ترتیبی اتخاذ کنند که حوزه بندرگز از حوزه کردکوی و بندرترکمن جدا شود تا:

1- بندرگز برای همیشه یک نماینده در پارلمان ایران (البته از جیب خودش نه از جیب دیگران)داشته باشد

2- ترکمن ها و بندرگزی ها همدیگر را به بی اخلاقی و مشارکت های بالای 150 درصد متهم نکنند

3- حیرانی و سرگردانی کردکوی و روستاهای آن برای رای دادن به یک بندرگزی و یا ترکمن برای همیشه حل شود

پس به امید آن منتظریم که بندرگز از کردکوی و ترکمن جدا شود نه بندرترکمن از کردکوی !!!این مطلب به نقل از  سایت خبری شمال نیوز (http://www.shomalnews.com/?view&sid=49101) بوده و سه شنبه بازار مسئولیتی در قبال آن ندارد .

+ نوشته شده در  سه شنبه یکم آذر 1390ساعت 3:5  توسط آغوز فروش  | 

تولد . . . تولد . . . تولدت مبارک

سلام

سلام

سلام

تولد . . . تولد . . . تولدت مبارک .

آقا امروز سه شنبه بازار دقیقا یک ماهه شد . به کوری چشم همه اونایی که نمی تونن ببینن.

اسفند و اسفند دونه اسفند سی و سه دونه . . . کور بشه چشم حسود .

این وریا  ، اون وریا . . . اصلاح طلب . . . اصول گرا . . . کور بشه چشم حسودا.

+ نوشته شده در  سه شنبه یکم آذر 1390ساعت 2:27  توسط آغوز فروش  | 

یک تحلیل ترکمنی

با توجه به محدودیت هایی که انتخابات امسال دارد (شرط مدرک تحصیلی) بعضی از نامزدها کنار رفتند که سرشناس ترین این افراد سید مراد اونق می باشد . بعضی هم در مورد مدرکشان حرف و حدیث وجود دارد مثل عبدالحکیم فیروزی و آقای سردارزاده . در منطقه بندرگز و کردکوی این دوره رقابت نسبت به قبل پیچیده تر هست مردم منطقه در هشت دوره انتخابات گذشته نشان دادند هیچ وقت یک نماینده را دو دوره متوالی به مجلس نمی فرستند که این می تونه شانس آقای نظری مهر رو کم کنه شاید هم ایشان این روال رو قطع کند . یکی از رقبای سرسخت دکتر نظری مهر آقای سردارزاده شهردار کردکوی هستند که اختلاف شدیدی هم با هم دارند و این اختلافات رسانه ای هم شد . آقای سردارزاده طرفداران زیادی در کردکوی داره . این دونفر یک رقیب دیگر هم دارند به نام آقای عبدالرضا ساور که فعالیت هاش رو خیلی وقت هست شروع کرده ایشان از دوستان نزدیک آقای عباسی وزیر ورزش کنونی هستند و گویا در وزارت خانه ایشان هم داری سمت هایی بودند . شایعاتی هم وجود داره که آقای قاسم کیا و عباس محمدی (نمایندگان سابق مجلس ) هم خودشون رو آماده می کنند تا در انتخابات شرکت کنند .

اما برسیم به منطقه بندرترکمن ، گمیشان و سیمین شهر

با توجه به محدودیت های مدرک تحصیلی که این دوره از انتخابات داره بعضی از افراد سرشناس خود به خود از عرصه رقابت کنار رفتند مثل سید مراد اونق .  حمید گوگلانی فرماندار بندرترکمن هم امسال در عرصه رقابت نخواهند بود با این تفاسیر به نظر میرسه رقابت در این منطقه بین سه پنج پیکری باشد .

اول دکتر ایری نماینده دورهفتم مجلس که شاید خیلی ها شانس اون رو نسبت به بقیه بیشتر بدونند .  حرف و حدیث هایی در مورد حضور یا عدم حضور دکتر ایری در انتخابات امسال وجود داشت ولی ایشان با اعلام به شرکت در انتخابات به تمام حرف و حدیث ها پایان دادند . دکتر ایری طرفداران زیادی در منطقه دارد هر چند نباید مخالفان ایشان رو هم فراموش کرد که کم هم نیستند .

نفر دوم آقای عبدالحکیم فیروزی که در دوره قبل رقابت خیلی نزدیکی با اقای نظری مهر داشت . ایشان بعد از انتخابات دوره قبل به نتایج آرا معترض بودند و عنوان کردند با این شرایط دیگر وارد عرصه سیاست نخواهند شد . احتمالا شرایط از دوره قبل بهتر شده که آقای فیروزی به صحنه رقابت بازگشتند . هرچند شایعاتی هم در مورد مدرک تحصیلی ایشون وجود دارد .

نفر سوم آقای مهندس عبدالجلال ایری هستند . عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان و مدرس دانشگاه نمونه ای از فعالیت های مهندس ایری هست . طرفدارانش می گویند مهندس با برنامه به صحنه انتخابات وارد شده و به نظر می رسه تخصص ایشان در این زمینه شانسش رو برای رقابت با سایر نامزدها بیشتر کرده . شعار مهندس ایری این هست که یکبار پای صحبت های اون بنشینید تا فرق یک آدم متخصص و غیرمتخصص رو بدونید .

افرادی هم هستند که هرچند در صحنه اصلی رقابت حضور ندارند ولی تاثیر زیادی در انتخابات دارند مثل آقای ولی پور که یکی از دلایل کسب آرای فیروزی در دوره قبل حضور آقای ولی پور در کنار ایشان بود .اخباری هم وجود دارد مبنی بر اینکه امسال آقای فیروزی حمایت اقای ولی پور را با خود نخواهد داشت .

در هر صورت امیدواریم هر چه پیش آید به نفع منطقه باشد و باز هم امیدواریم حرمت ها حفظ شود و و دوستان حاضر در صحنه برای جمع آوری آرا سایر افراد را تخریب ننمایند . همه موارد ذکر شده شنیده های انتخاباتی در منطقه هست . دوستان اگر نظر یا پیشنهاد، یا اخبار جدیدی دارند از ما دریغ نکنند .


این مطلب به نقل از آقای صمد ایری مدیر وبلاگ روستای پنچ پیکر

( http://panjpeykar.blogfa.com ) نقل شده و سه شنبه بازار هیچ گونه مسئولیتی در قبال این مطلب ندارد .

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام آبان 1390ساعت 7:59  توسط آغوز فروش  | 

اعلام حمایت اینگلیسی ها از نظری مهر

صبح که داشتم نظرات سایت رو مرور می کردم به یه نظر خارجکی برخوردم که به شکل خصوصی و با نام صادق ارسال شده بود.

Nazari Mehr and his friends are the winners.

just wait and see

I am very sorry for you. You are not clever. You are indeed from the back of mountains

ترجمه فارسی :

نظری مهر و دوستانش پیروز هستند .

فقط صبر کنید و تماشا کنید .

من برای شما متاسف هستم . شما باهوش نیستید. شما حقیقتا پشت کوهی هستید.

 

آقا صادق اگر فقط اندکی شجاعت هم داشتید حتما یک آدرس وبلاگ یا ایمیل باقی می گذاشتید که جواب مقتضی به شما ارسال گردد و مجبور نشویم پاسخ شما را سرگشاده بدهیم. اول اینکه پیامتان را به فارسی نفرستادید که یا نشان از این دارد که جنابعالی توهم دانایی به سرتان زده و یا زیادی از اجنبی خوشتان می آید که آن را به زبان فارسی ترجیح می دهید .

 اینکه دوستان نظری مهر پیروز هستند یا نه را باید به عهده مردمی گذاشت که هرچه فکر میکنند کار برجسته ای از نظری مهر را به خاطر نمی آورند.

اما اینکه شما برای ما متاسفی چون پشت کویی هستم را به فال نیک میگیرم چون وجود آدمهای  فالانژ و نژاد پرست ، ما را به خود امیدوار میکند. امیدوار به اینکه  چقدر بیشتر از شما انسانی فکر میکنیم .

من با همه وجود و افتخار پشت کویی بودن خود را فریاد میزنم و وحشت و خجالتی از این ندارم.

شما هم اگر به اندازه کافی نگاه سیاسی داشتید خوب می دانستید که امروز هزارجریبی ها در مناسبات سیاسی شهرستان سهم جدی و اساسی دارند . نظری مهر امامزاده هم که باشد وجود آدمهایی مثل شما وجهه ایشان را به اندازه کافی خراب کرده و میکند . به عقیده شما شاید من باهوش نباشم اما مردم باهوش تر از آن هستند که از یک سوراخ دوبار گزیده شوند.

با تشکر از نظر مودبانه شما ، آغوز فروش

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و نهم آبان 1390ساعت 13:0  توسط آغوز فروش  | 

اینم یه جورشه

سلام

راستش امروز به یه دلیلی که نمی تونم بگم حالم خلیلی خوبه. یعنی اصلا یه حاله دیگه ای دارم. چپ چپ نگاه نکنید... گفتم که چراشو نمی تونم بگم.

واسه همین گفتم امروز بی خود بی جهت روزمو با حرفهای صدتایه غاز سیاسی خراب نکنم. نمی دونم اگه روزای دیگه هم همینجوری باشم اصلا میتونم نوشتن این وبلاگ رو ادامه بدم یا نه. خلاصه اینکه امروز خیلی خیلی خوبم.

دلم میخواد اینو فریاد بزنم.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و ششم آبان 1390ساعت 14:33  توسط آغوز فروش  | 

یک جابجایی معنا دار !

دوشنبه 23 آبان اسماعیل هاشمی مسئول هیات نظارت بر انتخابات بندرگز ، رسماً از این سمت برکنار و رضا سعیدی جانشین وی شد . بنا بر اظهارات ، جلسه تودیع و معارفه بدون حضور هاشمی و باتعداد انگشت شماری برگزار شد. گفته می شود این اقدام در راستای پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در بندرگز صورت گرفته و هدف اصلی کوتاه کردن دست حامیان نظری مهر از انتخابات است.

در صورت داشتن هرگونه اطلاعات تکمیلی حتماً ما را مطلع نمایید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم آبان 1390ساعت 8:28  توسط آغوز فروش  | 

غیبت موجه

سلام

یه چندر روزی خدمت نرسیدم چون بهشهر بودم و به قول پدرم زوار کشی داشتیم. چند تا از فامیلای گرام ، سفید پوش و کچل از سفر مکه برگشتند و از اون همه ساک بزرگ همرنگ فقط یه دونه نوشابه پپسی به ما رسید. البته تا حالا.

ناگفته نمونه که این چند روزی هم حسابی زیر زبون کشیدیم و کلی اطلاعات اساسی گرفتم.که به مرور همشونو براتون می ذارم. راستی عید غدیر هم مبارک.

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و پنجم آبان 1390ساعت 7:57  توسط آغوز فروش  | 

تکذیبیه حسین حسن پور

(متن کامل تکذیب شایعه عزل حسین حسنپور- فرستنده بسیجی مقصودی)
آدرس وبلاگ حسین حسنپور : www.ghatil.blogfa.com
متن وارده در وبلاگ ایشان به شرح زیر است:


تکذیب یک شایعه

با عرض ادب و احترام خدمت همه مردم شریف شهرستان بندرگز

با توفیقی که خداوند نصیبم نمود فرصت داشتم بیش از یکسال در خدمت همشهریان عزیز و بخصوص قشر زحمتکش و جهادگر کارگر باشم و در این عرصه هرآنچه در توان داشتم به پیشگاه ملت شریف عرضه داشتم. اما در ماههای اخیر بنا به مشکلات کاملا شخصی تصمیم به استعفاء از مسئولیت گرفته و از حضور عزیزان مرخص شدم. لذا فرصت را مناسب می دانم که از همه شما کسب حلالیت بنمایم.

اما موضوعی مهم و آن اینکه چند روزی است یکسری اس ام اس های کذب و مطالب غیرواقع در برخی سایتها و شبکه های اجتماعی شهرستان بندرگز در ارتباط با انتصاب رئیس جدید اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در اختیار همشهریان و آشنایان قرار گرفته و منجر به ایجاد شبهه و ابهام شده است که بدینوسیله از سوی اینجانب بطور کلی تکذیب می گردد.

بنده بدلایل کاملا شخصی در اوایل مهرماه سالجاری طی نامه ای از اداره کل متبوع خود درخواست اننتقالی نموده ام که بحمدلله در چهارشنبه هفته قبل ۱۶/ ۸/۹۰مورد موافقت واقع شد.

از دوستان نزدیک و برادران عزیزم که در عرصه سیاسی شهرستان دستی بر اتش دارند تقاضا دارم از این اتفاق بسیار ساده و روشن برداشت سلیقه ای ننمایند.

ضمنا هرگونه خبر یا اظهار نظر در این خصوص از هر منبعی غیر این وبلاگ مورد تائید اینجانب نمی باشد.

با تشکر

حسین حسن پور


این مطلب به نقل از وبلاگ شخصی اقای حسن پور نقل شده و سه شنبه بازار هیچگونه مسئولیتی در قبال متن حاضر ندارد .

+ نوشته شده در  شنبه بیست و یکم آبان 1390ساعت 12:9  توسط آغوز فروش  | 

تویی که نمی شناختمت

دقیقا نمی دانم چند سال پیش بود اما خوب یادم هست که روز سه شنبه بود (روز جهانی سه شنبه بازار) و باز یادم نیست که برای خرید چه از خانه بیرون آمده بودم. برخلاف روزهای عادی همه آدم هایی که از مقابلم عبور میکردند به طرز عجیبی خوشحال بودند. همه آنها با اینکه مرا نمی شناختند انگار می خواستند چیزی بگویند. از هیجان نشسته در صورتشان پیدا بود که دوست دارند چیزی را فریاد بزنند.

حسابی کنجکاو شده بودم که ماجرا از چه قرار است. تا اینکه از قضا به یکی از دوستانم برخوردم که از همه آدمهایی که دیده بودم هیجان زده تر بود. هنوز ده متری تا رسیدن به من فاصله داشت که به طرفم دوید و با شور و شوق خاصی با انگشت به جایی اشاره کرد و گفت: "توی اون ماشین پاترول که جلوی مدرسه دخترانه ایستاده جمشید مشایخی نشسته و داره به مردم امضا می ده."

داشتم چندتایی شاخ در میاوردم که جمشید مشایخی کجا و اینجا کجا ؟! از دوستم پرسیدم مگر این اطراف دارند فیلم سینمایی می سازند؟

پاسخ داد:"نه ، دارد برای یکی از کاندیدا ها به نام ساور فعالیت می کند."

هر چند قبلا عکس تبلیغاتی مشایخی را در سفری به تهران کنار کولر LG دیده بودم اما نمی دانستم بعنوان یک هنرمند ملی تا این اندازه . . .

آن روز اصلا رقبت نکردم که حتی کمی جلوتر بروم و او را ببینم. اما اولین بار بود که نام آقای ساور را می شنیدم و کمی برایش متاسف شدم که از چه راه هایی می خواهد وکیل این مردم در مجلس باشد.

مردمی که برایشان صداقت و دلسوزی و پایبندی به ارزش ها از امضای هر هنرمند و ورزشکاری ارزش مندتر است.


متن ارسالی از طرف دوست بزرگواری با اسم مستعار "خورشید شب"می باشد و سه شنبه بازار مسئولیتی در قبال این اظهار نظر ندارد .

+ نوشته شده در  چهارشنبه هجدهم آبان 1390ساعت 19:18  توسط آغوز فروش  | 

یک گاف انتخاباتی بزرگ

 حسین حسنپور رئیس اداره کار شهرستان بندرگز در اقدامی باور نکردنی با فشار دکتر نظری مهر به طرز مشکوکی از سمت خود عزل شد.

منابع نزدیک به حسنپور نقل کرده اند که زمانی که ایشان برای جلسه به اداره بازرگانی رفته بود از سوی ریاست آن اداره از عزل ناگهانی خود باخبر می شود. این درحالی است که جانشین ایشان فردی معلوم الحال بنام نجیب زنگی است که پیش از این ریاست اداره کار بندرترکمن را بر عهده داشته و به دلیل درگیری شدید با فرماندار آنجا قادر به ادامه فعالیت نبوده است.در ضمن نجیب زنگی عضو شورای شهر کردکوی بوده و گفته می شود از یزرگترین مخالفان احمد سردار زاده است .

نظری مهر در این اقدام شتابزده ممکن است جایگاهی در میان تعداد انگشت شماری از کردکویی ها به دست آورده باشد اما یقینا حمایت خواندان های تاثیر گذاری مثل حسن پور ، اسدپور و بسیاری از هزارجریبی ها را در بندرگز  برای همیشه از دست داده است.

این مطلب از وبلاگ حامیان بندرگزی سردار زاده ( http://sardarzade.blogfa.com ) نقل شده و سه شنبه بازار هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

+ نوشته شده در  دوشنبه شانزدهم آبان 1390ساعت 18:43  توسط آغوز فروش  | 

جلسات یواشکی

برو بچه های نوکنده خبر آوردن که آقای ساور جمعه گذشته در نوکنده دیده شده و حتی به دیدادر امام جمعه نوکنده حاجی رضایی هم رفته . اگرچه  با شناختی که از حاج آقا رضایی دارم میشه حدس زد که موضع ایشان فعلا مخفی خواهد بود اما نکته قابل توجه اینجاست که با وجود اینکه آقای ساور محل کار و سکونتش در تهران است اما بیشتر از سایرین فعالیت میکند و بیشتر در منطقه دیده می شود .

+ نوشته شده در  یکشنبه پانزدهم آبان 1390ساعت 9:57  توسط آغوز فروش  |